niedziela, 6 kwietnia 2014

Krasne rozgromione przy Daszyńskiego

Grad bramek oglądali kibice zgromadzeni na Estadio Daszyńskiego w sobotnie popołudnie. Niezbyt porywająca gra gospodarzy pozwoliła jednak wypunktować przyjezdnych i pewnie zgarnąć 3 punkty.

Worek z bramkami rozwiązał już w 3. minucie Łukasz Wolf, który wykorzystał dośrodkowanie Artura Kembłowskiego z rzutu wolnego. Można się pokusić o stwierdzenie, że prawdę mówiąc mecz zakończył się już po trzech minutach ponieważ Iskra nie stanowiła wyzwania dla Nadnarwianki tego dnia.

Prowadzenie gospodarzy podwyższył w 12. minucie Artur Kembłowski spokojnym strzałem w górny róg bramki po wcześniejszym, zablokowanym uderzeniu Kacpra Wanielisty.

W 36. minucie spotkania to właśnie Patryk dograł wzdłuż bramki do Rafała Krzyżewskiego a ten dopełnił formalności dostawiając nogę na 5. metrze i Nadnarwianka mogła się cieszyć z trzybramkowego prowadzenia do przerwy spotkania.

Rozgrywający tego dnia bardzo dobre zawody Artur Kembłowski w 55. minucie zdecydowanym strzałem zewnętrzną częścią stopy nie dał żadnych szans bramkarzowi i miejscowi mieli już zapas 4 bramek - jednak tego dnia to było dla nich jeszcze za mało.

Niestety groźnie wyglądającej kontuzji doznał Arkadiusz Miłoszewski, którego na murawie zastąpił Łukasz Zalewski - wracający po ciężkiej kontuzji.

Niezmordowany tego dnia Patryk Bartczak w końcu strzelił swoją upragnioną, 10. bramkę w lidze w 61. minucie i kibice mogli się cieszyć z piątego gola na pułtuskim stadionie tego słonecznego popołudnia.

Powrót Łukasza Zalewskiego na boisko niestety nie był udany. W 73. minucie nieprzemyślane zagranie zawodnika Iskry Łukasz przypłacił kolejną kontuzją. Rokowania są najgorsze z możliwych - po raz kolejny złamana, ta sama noga... Łukasz trzymaj się!

Iskrę "zgasił" Kuba Zalewski w 83. minucie i Nadnarwianka mogła spokojnie dopisać 3 punkty i zmniejszyć stratę już tylko do 5 punktów do Korony Szydłowo, która w dniu dzisiejszym zremisowała w Nasielsku z miejscowym Żbikiem 1:1.

Majkel

05.04.2014, 16:00, Pułtusk

NADNARWIANKA PUŁTUSK - ISKRA KRASNE 6:0 (3:0)

3' Ł. Wolf, 12' 55' A. Kembłowski, 36' R. Krzyżewski, 61' P. Bartczak, 83' J. Zalewski