sobota, 22 marca 2014

Inauguracja na piątkę!

W sobotnie popołudnie kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Daszyńskiego nie mogli narzekać na brak emocji. Wysokie zwycięstwo w pierwszym meczu w 2014 roku tylko potwierdziło wszystkich w twierdzeniu, że Nadnarwianka wiosną będzie biła się o awans do IV ligi.

Inauguracja wiosny, początek spotkania, kibice nie zdążyli dobrze usiąść na swoich miejscach a już w 2. minucie meczu Kacper Wanielista popisał się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego prosto w okienko bramki i otworzył wynik spotkania! Mocne uderzenie już na początku meczu pozwoliło zawodnikom z Pułtuska uporządkować sprawy na boisku i spokojnie prowadzić grę co chwilę zagrażając bramce przeciwnika. Najlepszą okazję do podwyższenia rezultatu miał Rafał Krzyżewski, który trafił w poprzeczkę. Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie i zawodnicy Nadnarwianki schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Tylko 5 minut kibice byli zmuszeni czekać na drugie trafienie w tym meczu autorstwa Patryka Bartczaka. Dobre dośrodkowanie "Tobika" Patryk wykończył celnym strzałem głową. Gra toczyła się pod wyraźne dyktando gospodarzy - zespół Tęczy ograniczał się do wybijania piłki i grania tak zwanej "lagi" do przodu licząc na szczęście. W 68. minucie Marcin Kucharczyk spokojnym strzałem podwyższył wynik meczu na 3:0 i można było powiedzieć, że było po meczu. Niestety w 83. minucie Łukasz Wilczewski za zagranie ręką poza polem karnym otrzymał czerwoną kartkę i byliśmy zmuszeni grać w osłabieniu, jednak nie podziałało to na naszych zawodników negatywnie. W doliczonym czasie gry Łukasz Wolf i Piotr Cywiński ustalili wynik spotkania na 5:0 dla Nadnarwianki.

Majkel

22.03.2014, 15:00, Pułtusk

NADNARWIANKA PUŁTUSK - TĘCZA OJRZEŃ 5:0 (1:0)
2' K. Wanielista, 50' P. Bartczak, 68' M. Kucharczyk, 90+3', Ł. Wolf, 90+4' P. Cywiński