czwartek, 23 maja 2013

Pierwsza wygrana w sezonie!

350 dni - taki okres czasu minął od ostatniego ligowego zwycięstwa Nadnarwianki Pułtusk. Prawie rok bez uczucia bycia lepszym od rywala! Na szczęście ta wstydliwa passa w końcu dobiegła końca. Teraz czekamy na pierwsze zwycięstwo na Daszyńskiego, okazja ku temu już w sobotę.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 10 minucie Edgar Dżawakian. Ponad trzydzieści minut później Patryk Bartczak przejął piłkę, wbiegł z nią w pole karne i podwyższył wynik na 2:0 dla Nadnarwianki. Było to piąte ligowe trafienie Patryka. Po zmianie stron drużyna Kasztelana rzuciła się do ataków, czego rezultatem była bramka kontaktowa, którą strzelili w 60 minucie gry. Zaraz po straconej bramce przeprowadziliśmy szybką akcję, w której w polu karnym został sfaulowany Edgar Dżawakian. Czerwona kartka dla bramkarza i rzut karny dla Nadnarwianki! Niestety Piotr Bobowski tym razem nie wykorzystał karnego. Następnie, w 75 minucie meczu Marcin Kucharczyk dokonał rzeczy wręcz niemożliwej. Wkręcił piłkę do bramki Kasztelana … bezpośrednio z rzutu rożnego! Po takim golu gospodarze nie mieli prawa się podnieść.

22.05.2013, 17:30, Sierpc

Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk 1:3 (0:2)

60’ ? - 10' E. Dżawakian, 42' P. Bartczak, 75' M. Kucharczyk