niedziela, 5 maja 2013

Grad bramek na Daszyńskiego

Kto przyszedł na mecz Nadnarwianki z Wkrą Żuromin z pewnością nie ma czego żałować. Piękne gole, emocje do końca spotkania i nadzieje na ugranie chociaż remisu – niczego tego dnia nie zabrakło. Było to trzeci mecz w tym sezonie gdzie podopiecznym Mariusza Malarza udało się strzelić trzy bramki.

Bez dwóch zdań bohaterem spotkania został Emil Rembiejewski, który strzelił hat-tricka i był dosłownie wszędzie na boisku. Pierwsza bramka w meczu wpadła w 13. minucie spotkania po błędzie obrony rywala, kiedy to Emil trafił na praktycznie pustą bramkę. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo bo zaledwie 10 minut później Erwin Sak sfaulował w polu karnym zawodnika gości. Bartosz Żelazny uderzył niczym Antonin Panenka i już mieliśmy 1:1. Chwilę wcześniej Artur Kembłowski zauważył, że bramkarz Wkry był dość wysunięty i oddał strzał z dystansu, jednak bramkarz zdążył złapać piłkę. W 30. minucie meczu zawodnik gości tak uderzył z rzutu wolnego, że stojący w murze Tomasz Kamiński główką zmienił tor lotu piłki, która następnie wpadła do siatki. Pod koniec I połowy Bartosz Nowacki podwyższył wynik na 3:1. Bramka wpadła po przepięknym strzale z rzutu wolnego w samo okienko bramki Nadnarwianki. Warto zauważyć, że wszystkie bramki w tej połowie straciliśmy po stałych fragmentach gry.

Na samym początku II połowy Emil Rembiejewski strzelił bramkę kontaktową dla Nadnarwianki. W 59. minucie zapachniało golem na 3:3, kiedy to Marcin Kucharczyk chciał dobić strzał Emila Rembiejewskiego. Niestety piłka trafiła w słupek bramki gości z Żuromina. Trzy minuty później zawodnicy Nadnarwianki na własnej skórze przekonali się, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Po serii błędów naszej obrony Rafał Kruk podwyższył wynik na 2:4. W 67. minucie ponownie dał o sobie znać Emil Rembiejewski strzelając trzecią bramkę dla Nadnarwianki. Następnie tempo gry spadło i nie wpadła już żadna bramka.

Po rozegraniu sześciu meczów w zaledwie 3 tygodnie piłkarzy naszego klubu teraz czeka tydzień odpoczynku. Następny mecz rozegramy w Płocku w niedzielę 12 maja o godzinie 11:00.

04.05.2013, 17:00, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk – Wkra Żuromin 3:4 (1:3)

13’, 47’, 67’ E. Rembiejewski – 23’ B. Żelazny (k), 30’ T. Kamiński, 44’ B. Nowacki, 62’ R. Kruk