czwartek, 28 marca 2013

Bez niespodzianki w sparingu z przyjaciółmi

W czwartkowe późne popołudnie piłkarze Nadnarwianki rozegrali mecz towarzyski z występującą ligę wyżej drużyną GKP Targówek. Po jednostronnym widowisku przegraliśmy 0:3.

O ile przez pierwsze minuty podopieczni Mariusza Malarza nie odstawali za bardzo od ich przeciwników, to wraz z upływem czasu zarysowywała się coraz większa przewaga trzecioligowej ekipy z warszawskiego Targówka. Nasi zawodnicy rzadko gościli na połówce rywali, a kiedy już udało im się zbliżyć pod pole karne Targówka to tracili piłkę bądź oddawali niecelny strzał na bramkę.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że graliśmy z drużyną z wyższej ligi lecz nie zmienia to faktu, że nasi zawodnicy powinni zdecydowanie bardziej przyłożyć się na treningach do bronienia stałych fragmentów gry. To właśnie po nich straciliśmy aż dwie bramki.

Trzeba obiektywnie przyznać, że porażka trzema bramkami to jednak najniższy wymiar kary, gdyż przeciwnicy aż pięciokrotnie obili słupek bądź poprzeczkę.

Na meczu była obecna delegacja kibiców Targówka i Nadnarwianki.

28.03.2013, Warszawa (ul. Obrońców Tobruku 40), 17:00

Nadnarwianka Pułtusk - GKP Targówek Warszawa 0:3 (0:2)

Bramki: M. Stańczyk 29', Ł. Fijołek 38', K. Bednarczyk 88'

składy:

Nadnarwianka - R. Turek, Damian Kłosiński, P. Bobowski, Ł. Wolf, R. Bartosiak, P. Bartczak, M. Jakubowski, J. Zalewski, A. Kembłowski, K. Orłowski, E. Rembiejewski

W II połowie zagrali: M. Dziczek, M. Kucharczyk, E. Dżawakian, D. Kuchta, W. Godlewski, Dariusz Kłosiński

GKP Targówek - W. Rudnicki, K. Mierzwiński, M. Paradowski, B. Grodzki, A. Nowak, D. Dadacz, D. Duda, Ł. Fijołek, M. Furman, J. Łysik, M. Stańczyk

W II połowie zagrali: K. Goleń, K. Bednarczyk, M. Kolasiński, K. Wójciak, E. Wrażeń, T. Ciurzyński, P. Sieczko