piątek, 1 sierpnia 2014

Kolejna sparingowa porażka

Po dwóch remisach z czwartoligowcami oraz remisie z zespołem z A Klasy nadeszły dwie porażki z ekipami z okręgówki. W sobotnie upalne przedpołudnie podopieczni Pawła Brodzkiego ulegli Makowiance 1:3 choć trzeba obiektywnie przyznać, że przegrana mogła być jeszcze wyższa.

W zasadzie nie można zbyt wiele dobrego powiedzieć o grze pułtuszczan. Z tyłu, zwłaszcza w drugiej połowie, graliśmy niepewnie, zaś z przodu bez większego pomysłu na grę. Jedyny gol dla Nadnarwianki wpadł po ładnym lobie w wykonaniu Kuby Zalewskiego. Oprócz tej akcji mieliśmy właściwie tylko jedną "setkę" - sytuacji sam na sam z bramkarzem Makowianki nie wykorzystał Edgar Dżawakian.

Do pierwszego spotkania ligowego dwa tygodnie. Dotychczas uzyskane wyniki nie są zadowalające ale trzeba pamiętać, że to jednak są cały czas mecze kontrolne w których okazję do gry dostaje wielu młodzieżowców. Ciężkie treningi, przez które teraz zawodnicy wydają się być przemęczeni, powinny zaprocentować 16 sierpnia czyli na inauguracyjny mecz z Huraganem Wołominem.

Przed zespołem Nadnarwianki zostały jeszcze dwa sparingi – w środę z Narwią Ostrołęka i w sobotę z Sokołem Serock.

02.08.2014, 10:30, Maków Mazowiecki
MAKOWIANKA MAKÓW MAZOWIECKI - NADNARWIANKA PUŁTUSK 3:1 (1:0)
33' ?, 51' ?, 85' ? - 47' J. Zalewski

Składy:
Nadnarwianka - I połowa: R. Turek, K. Wanielista, A. Miłoszewski, K. Czaplicki, Ł. Wolf, P. Cywiński, K. Orłowski, R. Sosnowski, J. Zalewski, E. Dżawakian, K. Jagielski I

II połowa: M. Przychodzki, K. Wanielista, A. Miłoszewski, K. Czaplicki, Ł. Wolf (57' J. Kozakiewicz), P. Cywiński (57' P. Zalewski), K. Królak, A. Kembłowski, J. Zalewski, E. Dżawakian (57' D. Wichowski), K. Jagielski I (57' A. Karłowicz)

(ostatnia aktualizacja - 17:10 02.08.2014)