sobota, 27 lipca 2013

Wygrana w Makowie

Za Nadnarwianką drugi z rzędu sparing z rywalem, z którym rywalizować będzie w lidze okręgowej. Po porażce z Kryzształem Glinojeck, pułtuszczanie tym razem pokonali na wyjeździe Makowiankę 3:2.

Początkowo spotkanie było dość wyrównane. Pod koniec pierwszej odsłony zarysowała się jednak minimalna przewaga przyjezdnych. W 40. minucie dośrodkowanie Piotra Cywińskiego strzałem głową wykończył Piotr Ausfeld. Nie minęła minuta, a prowadzenie podwyższył Jakub Zalewski, który dość szczęśliwie przelobował bramkarza Makowianki (jego zamiarem było raczej podanie). Zaleś zdobył tym samym bramkę w trzecim kolejnym sparingu z rzędu. Po przerwie gospodarze dość szybko odpowiedzieli golem kontaktowym. W 60 minucie na listę strzelców wpisał się jednak Mariusz Dziczek, który z bliska wbił piłkę do siatki. Makowianka szybko złapała kolejny kontakt, po akcji, w której zabrakło asekuracji ze strony pułtuskiej defensywy. W końcówce obydwie drużyny mogły zmienić wynik. Dobrych okazji nie wykorzystali jednak Marcin Kucharczyk i Łukasz Wolf. Z kolei dobrze interweniował Łukasz Wilczewski po uderzeniu jednego z rywali. Raz zaś piłkę z linii bramkowej wybił Kamil Grabowski.

Makowianka – Nadnarwianka Pułtusk 2:3 (0:2)

54' P. Koneckowicz, 64' R. Piątek – 40' P. Ausfeld, 41' J. Zalewski, 60' M. Dziczek

Składy:

Nadnarwianka - I połowa: Ł. Wilczewski, Ł. Golianek, P. Bobowski, A. Miłoszewski, R. Bartosiak, K. Orłowski, P. Cywiński, J. Zalewski, R. Załoga, M. Dziczek, P. Ausfeld

II połowa: Ł. Wilczewski, Ł. Golianek, Ł. Wolf, K. Grabowski, K. Wanielista, K. Orłowski, R. Krzyżewski, M. Warda, M. Kucharczyk, M. Dziczek, K. Jagielski I

Makowianka - G. Gorzoch (70' P. Kozłowski), D. Kowalkowski (46' D. Obłudka, 66' K. Fałdowski), Ł. Pragacz, M. Galik, R. Obłudka (46' P. Klik), M. Poniatowski, R. Piątek, P. Koneckowicz (74' A. Skrzecz), K. Fałdowski (46' M. Kowalkowski, 72' D. Kowalkowski), A. Skrzecz (46' K. Majkowski), A. Popielarski (44' K. Tarasiewicz)