środa, 24 lipca 2013

Porażka z Kryształem

W drugiej grze kontrolnej w ramach przygotowań do nowego sezonu, piłkarze Nadnarwianki ulegli na własnym boisku Kryształowi Glinojeck. Po kanonadzie w meczu z Zatorami spodziewaliśmy się chyba trochę innego wyniku w starciu z rywalem z ligi okręgowej.

Każda z czterech straconych przez nas bramek bardziej wynikała z własnym błędów niż z fantastycznej gry przeciwnika. Co wiecej, dwa gole wpadły po stałych fragmentach gry, co zresztą było naszą zmorą już podczas rundy wiosennej. Dwa trafienia dla Nadnarwianki uzyskał Kuba Zalewski, który widocznie odzyskuje wigor jaki towarzyszył jego grze jeszcze dwa lata temu.

24.07.2013, 18:30, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk - Kryształ Glinojeck 2:4 (1:2)

20', 49' J. Zalewski - 10' ?, 28' ?, 65' ?, 83' ?

Składy:

Nadnarwianka - I połowa: Ł. Wilczewski, R. Bartosiak, P. Bobowski, A. Miłoszewski, D. Zalewski, P. Cywiński, J. Zalewski, A. Kembłowski (K. Jagielski I*), R. Krzyżewski, D. Załoga, K. Orłowski

II połowa: Ł. Wilczewski (A. Dobrosielski), K. Wanielista, Ł. Wolf, P. Bobowski (K. Jagielski II**), Ł. Golianek, J. Zalewski (M. Warda), K. Grabowski, D. Załoga, E. Dżawakian, K. Jagielski I* (P. Ausfeld), M. Dziczek

* Kamil Jagielski I – napastnik, rocznik: 1995
** Kamil Jagielski II – obrońca, rocznik: 1997

W następnym meczu towarzyskim Nadnarwianka zmierzy się w Makowie Mazowieckiem z miejscową Makowianką. Sparing odbędzie się w sobotę 27 lipca o godzinie 11:00.