środa, 31 lipca 2013

Druga sparingowa porażka

Środowy mecz towarzyski nie był zbyt porywającym widowiskiem. Pomimo niewielu akcji to zawodnicy MKSu Ciechanów pewnie zwyciężyli Nadnarwiankę i pokazali kto właśnie spadł do ligi okręgowej, a kto z niej awansował.

O I połowie, poza sytuacją bramkową dla Ciechanowa, można napisać tyle, że po prostu się odbyła. Druga odsłona meczu była nieco żwawsza, jednak wciąż brakowało z obu stron przemyślanych akcji ofensywnych. Gra toczyła się głównie w środku pola, jednak to goście wciąż wyglądali na drużynę dojrzalszą właściwie pod każdym aspektem. Nadnarwianka miała dwie okazje w których powinny wpaść gole ale zimnej krwi nie zachował najpierw Kamil Orłowski a następnie Kamil Jagielski. W ostatniej minucie spotkania MKS Ciechanów przeprowadził perfekcyjną kontrę po której Bartosz Mroczek ustalił wynik spotkania na 0:2.

31.07.2013, 18:30, Pułtusk
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)

42' D. Matusiak, 93' B. Mroczek

Składy:

Nadnarwianka - I połowa: Ł. Wilczewski, Ł. Golianek, P. Bobowski, Ł. Wolf, K. Wanielista, K. Orłowski, P. Cywiński, J. Zalewski, M. Dziczek, R. Krzyżewski, P. Ausfeld

II połowa: R. Turek, R. Bartosiak, A. Miłoszewski, P. Bobowski, Ł. Golianek (60' M. Warda), Ł. Wolf, K. Wanielista (60' E. Dżawakian), A. Kembłowski, K. Orłowski (83' Ł. Rurant) R. Krzyżewski, K. Jagielski