niedziela, 24 listopada 2013

Remis na zakończenie

Ostatni raz wygraliśmy pięć razy z rzędu w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 i głównie dzięki tej wspaniałej serii utrzymaliśmy się wówczas w IV lidze. Półtora roku później, Nadnarwianka ponownie wygrała w pięciu kolejnych spotkaniach. W 2012 roku, tak i teraz, szóstego zwycięstwa już nie było.

Chyba nie leży naszym zawodnikom zespół Wieczfnianki. Najpierw w sierpniu przed własną publicznością wymęczyliśmy trzy punkty w ostatnich minutach, a teraz, w ostatnim meczu na jesieni, tylko zremisowaliśmy. Gospodarze niedzielnej konfrontacji dwukrotnie wychodzili na prowadzenia po bramkach Azata Galstyana, najlepszego strzelca Wieczfnianki. Również dwukrotnie na trafienia gospodarzy odpowiadali podopieczni Pawła Brodzkiego. Najpierw w 22. minucie po dośrodkowaniu Artura Kembłowskiego celnie główkował Kuba Zalewski a w 67. minucie spotkania Edgar Dżawakian lobem z 35 metrów ustalił wynik spotkania na 2:2.

Nadnarwianka była lepszym zespołem i stwarzała sobie dużo więcej okazji bramkowych niż rywal. Niestety, jak przystało na spotkania wyjazdowe, nasza defensywa sprawiła prezenty gospodarzom, którzy już nie mieli problemów z wykorzystaniem stuprocentowych sytuacji. No cóż, piłka nożna to gra błędów, zwłaszcza na poziomie ligi okręgowej. Było to ostatnie ligowe spotkanie Pułtuszczan w 2013 roku i zimę spędzimy na 3. pozycji w tabeli.

24.11.2013, 13:00, Wieczfnia Kościelna
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Nadnarwianka Pułtusk 2:2 (2:1)
3', 36' A. Galstyan - 22' J. Zalewski, 67' E. Dżawakian