czwartek, 21 lipca 2016

Pierwsza gra pod wodzą nowego trenera i od razu dwucyfrówka!

20 lipca 2013 roku podopieczni Pawła Brodzkiego rozgromili 11:1 w meczu towarzyskim B-klasowe LKS Zatory. Po dokładnie trzech lat, zawodnicy Nadnarwianki, tyle, że już pod wodzą Artura Salamona, również postanowili rozgromić rywala różnicą dziesięciu bramek. Tym razem padło na A-klasowy ŁKS Łochów.

Sparing pomiędzy Nadnarwianką a zespołem z Łochowa był dość wyrównany … ale tylko do 16. minuty meczu, kiedy to kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Piotr Cywiński wyprowadził pułtuszczan na prowadzenie. Dwadzieścia minut później, Wiktor Karkowski pewnie wykorzystał zgranie kolegi z zespołu i z bliska pokonał golkipera gości ustalając tym samym wynik do przerwy.

Po zmianie stron pierwszy (niemal) kwadrans drugiej połowy zawodnicy z Łochowa również przetrwali bez strat, jednak jak już ich "napoczął" powracający do kadry Patryk Bartczak tak gole do siatki gości zaczęły wpadać jeden za drugim. Z bardzo dobrej strony pokazali się testowani zawodnicy – Kamil Borucki, autor 4. i 5. gola, a także 15-letni Hubert Młynarczyk, który wykorzystał niepewne wyjście bramkarza do piłki.

W 86. minucie na 7-0 podwyższył, w swoim stylu, Patryk Bartczak. Chwilę później, po płaskim strzale z rzutu wolnego i przy niemałej "pomocy" bramkarza na listę strzelców wpisał się Kamil Jagielski I, dla którego był to pierwszy występ w barwach Nadnarwianki od 16 września ubiegłego roku.

Pułtuszczanie wciąż nie odpuszczali, dążyli do strzelenia kolejnych bramek i to popłaciło. Swojego drugiego gola w meczu ustrzelił Hubert Młynarczyk, a już w ostatniej minucie spotkania Paweł Herman, również testowany zawodnik, pięknym lobem ustalił wynik spotkania na 10:0.

madel

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć) --- foto: madel

20.07.2016, 18:30, Pułtusk
NADNARWIANKA PUŁTUSK - ŁKS ŁOCHÓW 10:0 (2:0)
16' P. Cywiński, 35' W. Karkowski, 57' 86' P. Bartczak, 64' 67' K. Borucki, 78' 88' H. Młynarczyk, 87' K. Jagielski I, 90' P. Herman

Skład Nadnarwianki:

(I połowa) W. Stelmach - K. Wanielista, Ł. Zalewski, P. Bobowski, K. Wiśniewski - K. Jagielski II - W. Karkowski, P. Cywiński, G. Sokołowski - M. Dziczek, M. Grzela (J. Godlewski)

(II połowa) A. Dobrosielski (Sz. Boligłowa) - Ł. Rurant, B. Salamon, K. Jagielski II (P. Nahaiovskyi), K. Wanielista (D. Sokołowski) - P. Bartczak, P. Herman, K. Borucki (M. Ściborski), M. Gołębiowski - P. Kruk (H. Młynarczyk), K. Jagielski I