sobota, 8 lutego 2014

Minimalna porażka z wiceliderem IV ligi

W sobotnim sparingu w Ciechanowie zespół Nadnarwianki Pułtusk uległ miejscowemu MKSowi 0:1. Mecz był wyrównany lecz to zespół gospodarzy, wicelidera IV ligi, strzelił decydującą bramkę na 5 minut przed zakończeniem meczu.

Był to już trzeci sparing pomiędzy obydwoma drużynami w ciągu ostatniego roku i trzeci mecz w którym pułtuszczanie nie zdobyli bramki. Jednakże tym razem byliśmy bardzo blisko strzelenia gola. Najpierw w 27' minucie spotkania futbolówka po uderzeniu z pierwszej piłki przez Łukasza Wolfa obiła słupek bramki gospodarzy. Dwanaście minut później, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na strzał głową zdecydował się Kamil Jagielski I lecz piłka trafiła tylko w poprzeczkę. Ciekawie pod bramką Ciechanowian było również na samym początku gdy oddaliśmy trzy strzały z bliskiej odległości w przeciągu jednej minuty.

Ciechanowianie kilka razy poważnie zagrozili bramce Nadnarwianki. W 13' minucie po strzale z rzutu wolnego piłka trafiła w spojenie bramki Roberta Turka, zaś po chwili Kamil Jagielski II musiał wybijać piłkę z linii bramkowej. W drugiej odsłonie meczu Władysław Stelmach kilka razy wychodził zwycięsko z pojedynków z zawodnikami gospodarzy. Niestety w 85' minucie piłkarz MKSu ładnie odskoczył naszemu bramkarzowi i nie pozostało mu nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki.

08.02.2014, 13:00, Ciechanów
MKS CIECHANÓW - NADNARWIANKA PUŁTUSK 1:0 (0:0)
85' D. Matusiak

Składy:

Nadnarwianka - I połowa: R. Turek, K. Wanielista, Ł. Zalewski, K. Jagielski II, Ł. Wolf, P. Cywiński, J. Zalewski, D. Wichowski, B. Salamon, M. Kucharczyk, K. Jagielski I

II połowa: W. Stelmach, K. Czaplicki (70' P. Cichocki), A. Miłoszewski, K. Grabowski, Ł. Rurant, M. Warda, P. Bartczak, R. Krzyżewski, M. Kucharczyk, B. Salamon (70' J. Zalewski), A. Dobrowolski

Widzów: ok. 50